Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024
1076. Soldaatjes, delPrado
Twaalf tinnen figuren bestaande uit zes soldaten te paard en zes soldaten uit de delPrado Collection, voorbeelden van militaire tinnen figuren uit de Napoleontische tijd. Vierde kwart 20e eeuw.
1077. Soldaatjes, delPrado
1078. Kunstboeken
Drieëntwintig pocket kunstboeken van voornamelijk grote 20e-eeuwse kunstenaars. Uitgegeven door onder andere Taschen en Könnemann, omstreeks 2000.
1079. Kandelaars
Twee gietijzeren vierpits kandelaars in brutalistische stijl. Jaren 60/70.
1080. Lot bijouterie
Lot bijouterie met hangers, broches, halskettingen, armbanden, servetring, oorbellen en ringen. Eind 20e/begin 21 eeuw.
1081. Kandelaars
Een paar polystone kandelaars in de vorm van koikarpers, 21e eeuw.
1082. Dekselpotten, Jasperware
Drie Duitse groene Jasperware porseleinen dekselpotjes met romantische voorstellingen. Twee dekselpotten voorzien van modelnummers. Duitsland, begin 20e eeuw.
1083. KLM koffers
Twee KLM reiskoffers voor cabinepersoneel, gefabriceerd door de firma Lejan BV. Jaren 60/70.
1084. Beelden, Corry Ammerlaan-van Niekerk
Vier bronzen beelden van jongen, meisje, clown en paartje op blok door Corry Ammerlaan-van Niekerk. Begin 21e eeuw.
1085. Gravures Groningen
Drie gravures van de stad Groningen met de Groote Markt met stadhuis, het Academiegebouw en de Martinitoren. Staalgravures door J. Poppel naar een tekeningen van L. Rohbock. Uitgegeven omstreeks 1858.
1086. Lot keramiek
Lot keramische objecten met een majolica cache-pot, een Engelse keramieken pot met hengsel voorzien van floraal decor en een Art Deco vaas van Aardewerkfabriek Katwijk uit de jaren 30.
1087. Borden en kastkom
Vijf keramieken borden door Petrus Regout, Maastricht, modelnaam Timor. Hierbij een Engelse kastkom met transferprint decor. Begin 20e eeuw.
1088. Beeld
Bronzen, donker gepatineerd beeld van twee personen in ondersteunende pose. Anoniem, vierde kwart 20e eeuw.
1089. Kommen, Petrus Regout Maastricht
Drie keramieken kommen in chinoiserie stijl door Petrus Regout & Co Maastricht. Decornaam Timor, aan de onderzijde gemerkt. Eind 19e eeuw.
1090. Bontjas
Bruine lange bontjas, damesmodel. Derde kwart 20e eeuw.
1091. Beeldje Heilige Barbara
Bronzen beeldje van de Heilige Barbara met aan de achterzijde ruimte voor een kaars. Eerste helft 20e eeuw.
1092. Westminster mantelklok, Engeland
Eikenhouten Westminster mantelklok met rijkelijk gedecoreerd engeltjes decor om de verzilverde wijzerplaat. Engeland, eerste kwart 20e eeuw.
1093. Jas
Bruine lederen lange herenmantel met ceintuur. Midden 20e eeuw.
1094. Naslagwerk grafische kunst
Vierendertig uitgaven van Galerie Arta Den Haag, van de Internationale Vereniging van vrienden van de Grafische Kunst. Uitgave 1-1967 tot uitgave 34 september 1975.
1095. Schilderij, Frans Baaijens
Schilderij van een bosgezicht door Frans Baaijens (1896-1970), olieverfschilderij op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
1096. Bontjas
Bruine lange damesmodel bontmantel. Derde kwart 20e eeuw.
1097. Bontjas
1098. Voorraadpotten
Twee helderglazen voorraadpotten waaronder een gemerkt Siemens-Dresden, tevens een apothekerspot met etiket Ol:Ricini. Eerste helft 20e eeuw.
1099. Uniform Nederlandse Landmacht
Uniform van de Landmacht luitenant der eerste klasse Korps Militaire Administratie met koppel en pet. Gefabriceerd eind jaren 50.
1100. Wandmasker, Afrika
Houtgestoken tribaal Afrikaans wandmasker, 20e eeuw.
9725 CT Groningen