Veiling: Sessie 3, woensdag 27 maart 2024
1101. Onderzetters, Jugendstil
Twee Jugendstil onderzetters, keramieken tegel met nikkelen omranding. Begin 1900.
1102. Gelegenheidskleding
Wollen jacquet met gilet en gestreepte Stresseman pantalon. Derde kwart 20e eeuw.
1103. Dekselpotten, Jasperware
Twee Duitse groene Jasperware dekselpotjes. Deels gemarkeerd met modelnummers, eerste helft 20e eeuw.
1104. Rokkostuum
Wollen rokkostuum met zijden revers inclusief pantalon met bies. Tweede helft 20e eeuw.
1105. Cache-pot, Faenza
Keramieken Italiaanse cache-pot met meander decor en gevleugelde leeuw van Sint Marcus. Aan de onderzijde gemerkt Faenza met modelnummer en Italy. 20e eeuw.
1106. Vaas, A.D. Copier
Okerkleurige tincraquelé vaas, modelnaam Sonoor, naar ontwerp van Andries Dirk Copier uit 1950. Modelnummer VS1098. Uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam.
1107. Houtsnede, Antje Veldstra
Houtsnede getiteld “Stammen” door Antje Veldstra (1954). Verso informatie, jaren 90. Betreft een houtdruk op groot formaat.
1108. Schilderij
Schilderij met twee Cyperse katten, olieverfschilderij op paneel. Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
1109. Postzegels Canada en Newfoundland
Album met overzicht van postzegels van Canada en Newfoundland, 20e eeuw.
1110. Postzegels Malta en Gibraltar
Album met collectie postzegels van Malta en Gibraltar. 20e eeuw.
1111. Postzegels United States of America
Album met collectie postzegels United States of Amerika. 20e eeuw.
1112. Postzegels Thailand, Indonesië en Maleisië
Album met collectie postzegels van Thailand, Indonesië en Maleisië. 20e eeuw.
1113. Petroleumlampen
Twee petroleumlampen met keramieken oliehouder voorzien van opalineglazen lampenkappen, derde lamp met glazen oliehouder, de van oorsprong olielamp is geëlektrificeerd. Eerste helft 20e eeuw.
1114. Pauwenbord, De Klaauw
Delfts blauw aardewerken handbeschilderd pauwenbord door De Klaauw, Delft. Aan de achterzijde gemerkt, 18e eeuw.
1115. Gemberpotten
Twee porseleinen gemberpotten met handbeschilderd floraal en vogel decor, kleinere porseleinen gemberpot met huiselijk tafereel. China, 20e eeuw.
1116. Dia’s met viewer-cutter, Minox
Dia’s van onder meer Mallorca, Zuid-Limburg en Biesbosch, formaat Minox voor de Minomat-projector. Negen dozen gevuld met houders gevuld met dia’s, tezamen met cutter. Jaren 60/70.
1117. Galajurk, Lucie Linden
Lilakleurige vintage galajurk Lucie Linden. Jaren 70/80.
1119. Jurk
Zwarte jurk bezet met kralen aan het rever. Derde kwart 20e eeuw.
1120. Avondjurk
Zwarte lange jurk bestikt met pailletten en kraaltjes. Midden 20e eeuw.
1121. Jurk
Zwarte avondjurk met bedrukt floraal motief. Derde kwart 20e eeuw.
1122. Mantelpak
Gele combinatie van jasje met lange rok. Synthetische stof, jaren 60/70.
1125. Rokkostuum met jacquet
Wollen rokkostuum met pantalon, extra jacquet en wollen gilet. Peek en Cloppenburg, jaren 70/80.
9725 CT Groningen