Veiling: Veiling 30 sessie 2

910. Treinwagonnen

Vier blikken treinwagonnen. Midden 20e eeuw.

623. Vaas, China

Vaas brons, China, tweede helft 20e eeuw.

1105. Gouden speld A.M.B.N., Chris van der Hoef, ca. 1930

Een 18 karaats gouden speld van A.M.B.N. (Algemene Metaalwerkers Bond Nederland), ontworpen door Chris van der Hoef. Monogram van de ontwerper CJH, staat op de speld. En een speld voor een 25-jarig jubileum.

634. Borden en kom, China

Drie borden en een kom, China, 18e eeuw.

632. Schaal en bord, Japan / China, 18e eeuw

Bord Chien-Lung periode 1736-1795 en Japanse kom met oude restauratie uit midden 18e eeuw.

1118. Zilveren ringen

Luxe ringendoos met vijftig zilveren ringen.

638. Imari vazen, Japan

Imari vazen, Japan, 19e eeuw.

635. Kommen en schotels, China / Japan, 18e eeuw

Drie blauw witte kommen, Chienlung, Twee Chinees Imari schotels, Kangxi / Yongzheng en twee Japans Imari kommen 18e eeuw.

1021. Schilderij, Moolhuizen

Schilderi, olieverf op doek, Jan Jurien Moolhuizen (1900-1982). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

640. Schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw.

1112. Goud en parels, vintage oorknoppen met cultivé parel, midden 20e eeuw

Goud en parels, een stel vintage oorknoppen met cultivé parel, midden 20e eeuw. Gouden oorknoppen, gemerkt: 585 en meesterteken.

1110. Zilver, sieraden met Zeeuwse knoppen waaronder een armband en broches, 1e helft 20e eeuw

Zilver, lot (5x) sieraden waaronder een armband en broches, 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit: A. Broche bloem vormig met kleine Zeeuwse knoppen in het midden, ongemerkt maar getoetst op zilver. B. Stervormige broche (geen naald/speld), ongemerkt maar getoetst op zilver. C. Ronde hanger met Zeeuwse knoppen + ketting( Venetiaanse schakel) beiden gemerkt. D. Antieke broche met 3 Zeeuwse knoppen, onduidelijk gemerkt. E. Armband met Zeeuwse knoppen, gemerkt: 900.

1115. Goud, dameshorloge Omega (Ladymatic), Zwitsers

Goud, dameshorloge van het merk Omega (Ladymatic), Zwitsers. Horlogeband, gemerkt: 750 (18k) en aanhangsel (3) = 15 gram.

1113. Zilver, ketting met signet en Chatelaine met twee signetten, 19e eeuw, Nederlands

Zilver, signet met ketting en Chatelaine met 2 signetten, 19e eeuw. Nederlands. A. Signet + Jasseron ketting, gemerkt: Oud zwaard( 1814-1905) 833/1000 zilver. B. Chatelaine (signettenketting) met 2 signetten. Gemerkt: Oud zwaard( 1814-1905) 833/1000 zilver + meesterteken.

1116. Goud/granaat/carneool, broches, 1e helft 20e eeuw, Nederlands

Goud+ Granaat + Carneool, twee broches, 1e helft 20e eeuw. Nederlands. A. Een broche uitgevoerd met 3 geslepen Carneolen, gemerkt Eikenblad 585 + een andere. B. Een antieke broche met een geslepen Granaat in het midden, gemerkt: Eikenblad (14k).

1155. Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands.

Goud en divers, Lot( 4x) tot sieraden vermaakte muts spelden(streek sieraden), 19e eeuw. Nederlands. Bestaande uit: A. 2 mutsspelden met geslepen heldere steen vermaakt tot hanger, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een mutsspeld vermaakt tot hanger, gemerkt: Eikenblad. C. Vierkant streek sieraad vermaakt tot broche, gemerkt: Eikenblad. D. Streeksieraad vermaakt tot broche (speld is van goud maar het scharnier van de speld is van onedel metaal).

917. Oude beren

Een lot met 4 oude teddyberen

1106. Zilver, lot van broches, 2e helft 20e eeuw

Zilver, Lot van 4 broches, 2e helft 20e eeuw. O.a. Nederlands. Bestaande uit: A. kleine ronde broche gemerkt: 925 B. Ovale broche gemerkt zwaard(925). C. Grote ovale broche ongemerkt maat getoetst op zilver. D. Kroeg tafereel gemerkt: meesterteken Alex Meijer, Schoonhoven. Geen zilverkeur maar getoetst op zilver.

1119. Zilver, broches met Zeeuwse knoppen, midden 20e eeuw, Nederlands

Zilver, twee broches met Zeeuwse knoppen, midden 20e eeuw. Nederlands. A. Grote broche met 3 Zeeuwse knoppen, gemerkt: 835 en ander merk. B. Kleine broche met 3 Zeeuwse knoppen, ongemerkt maar getoetst op zilver. Speld/naald is van onedel metaal.

1122. Goud, armband van Bismarck schakels van het merk FBM, 2e helft 20e eeuw

Goud, armband van Bismarck schakels van het merk FBM, 2e helft 20e eeuw, gemerkt: 585 (14k) en meesterteken FBM= Friedrich Binder Mönsheim.

1120. Goud, halsketting met druppelvormige fantasieschakel, 2e helft 20e eeuw

Goud, halsketting met druppelvormige fantasieschakel, 2e helft 20e eeuw, gemerkt 585 (14k).

1127. Goud, armband van Closed for Ever schakels, 2e helft 20e eeuw

Goud, armband van Closed for Ever schakels, 2e helft 20e eeuw, gemerkt: 585.

1107. Zilver, broches, 1e helft 20e eeuw

Zilver, Lot van 3 broches. 1e helft 20e eeuw. 0.a. Duitsland. Bestaande uit: A. ronde broche met afbeelding 'Edelweiss', gemerkt: Georg Kramer, Travemünde Duitsland en 800. B. Rechthoekige broche met bloemmotieven, gemerkt: 800 + ander merk. C. Blad vormige broche, gemerkt: Tiko en 900. Bij alle 3 broches is de naald/spelt van onedel metaal.

1124. Zilver, hanger met Zeeuwse knoppen met ketting, 2e helft 20e eeuw

Zilver, hanger met Zeeuwse knoppen en ketting, 2e helft 20e eeuw. Hanger gemerkt ZII (835/1000 zilver), ketting gemerkt: 835.

1126. Zilver, vintage langwerpige broche, midden 20e eeuw. Gebrüder Köberlin, Döbeln Duitsland

Zilver, vintage langwerpige broche, midden 20e eeuw. Gebrüder Köberlin, Döbeln Duitsland, gemerkt: Meesterteken: GK en 800.

9725 CT Groningen