Veiling: Veiling 30 sessie 2

1146. Zilver, Filigrain zilveren broche, midden 20e eeuw

Zilver, Filigrain zilveren broche, midden 20e eeuw, gemerkt: 835.

1138. Gouden dameshorloge Tenax, midden 20e eeuw, Zwitserland

Gouden dameshorloge van het merk Tenax, midden 20e eeuw. Zwitserland, gemerkt: 14k en 0.585.

1134. Goud/barnsteen, vintage armband met natuurlijke barnsteen/amber

Goud en barnsteen, Vintage armband met natuurlijke barnsteen/amber, 2e helft 20e eeuw. De armband heeft 6 cabochon geslepen natuurlijke barnsteen/ amber stenen, gemerkt: 333 (8k). Het knopje op het bakslot ontbreekt.

1143. Goud, halskettingen, 2e helft 20e eeuw

Goud, twee halskettingen waarvan 1 gebroken, 2e helft 20e eeuw. o.a Italië. A. Fijne ketting van Serpentine schakels, gemerkt: 750 (18k) en meesterteken: Fabrica Italiana Catene S.p.A. B. Gebroken ketting van Serpentine schakels, gemerkt 585 (14k).

1147. Zilver, bedels in de vorm van een schaar en strijkijzer, 2e helft 20e eeuw

Zilver, twee bedels in de vorm van een schaar (gemerkt: 925) en strijkijzer (ongemerkt maar getoetst op zilver), 2e helft 20e eeuw.

1156. Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw

Zilver (goud verguld), herenring met heldere stenen, 21e eeuw. De ring is bezet met talloze kleine heldere stenen en 1 grote briljant geslepen heldere steen, gemerkt: S 925.

1008. Schilderij, H. ten Hoven

Schilderij stadsgezicht, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd H. ten Hoven. Circa 1930.

424. Mahjong Europees, Marque de Fabrique JTR Paris, ca. 1930

De kleine, platte 2-laden is van karton beplakt met zwart papier. De doos is Frans fabricaat met een "Davidster". Bovenop staan Mahjong en een logo met Marque de Fabrique JTR Paris. De met glanzend papier beplakte binnenkant bevat 2 laden. Een voor zowel stenen als een doosje voor fiches e.d. en een voor enkel stenen. De stenen zijn Frans en smal. Van blank hout met bijgeschuurde rug. Bedrukt met karakters en afbeeldingen die de fabrikant ook bij de andere Mahjong spellen gebruikt. Op de Westenwind staat ook de Franse O van Ouest. Er zijn geen reservestenen. De fiches zijn kleine schijfjes van gekleurd been, de waarde is onduidelijk. De 2 dobbelstenen zijn van been met westerse punten. Er zijn geen windenwijzers. De handleiding is een Frans vouwvel.

919. Mercedes Benz 300, Kölner Prameta

Mercedes Benz 300 Kölner Prameta met originele sleutel. Made in Germany Brit. zone. Circa 1950.

1160. Zilver/kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw

Zilver en kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: 925 en Sterling + ander merk. De set bestaat uit: Inktpot van kristal in opengewerkte zilveren vatting, Inktdroger en een grote paperclip.

1163. Goud, heren/dames ring met natuurlijke barnsteen/amber

Goud, heren/ dames ring met natuurlijke barnsteen/amber, midden 20e eeuw, gemerkt: 585 (14k).

1169. Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw.

Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw, ongemerkt maar getoetst op 14k goud.

1166. Goud, damesring met geslepen groene steen en andere, 21e eeuw

Goud, damesring met geslepen groene steen en veel andere kleine geslepen heldere stenen, 21e eeuw, gemerkt 585 (14k).

1167. Goud, trouwringen

Goud, twee trouwringen, gemerkt : 585 + namen.

1162. Goud, damesring met bewerkte lagensteen

Goud, damesring met bewerkte lagensteen, midden 20e eeuw. In de lagensteen is een voorstelling gegraveerd van een man met speer die tegen wolfachtige figuur vecht, gemerkt: 585.

1171. Zilver, halsketting met geslepen roze steen/heldere stenen en ring

Zilver, halsketting met geslepen roze steen/heldere stenen en ring, gemerkt: 925.

644. Chinees beeld van keramiek

Chinees beeld van keramiek, tweede helft 20e eeuw.

1164. Goud, damesring met cabochon geslepen turkoois

14 karaats geelgouden ring met turkoois, midden 20e eeuw.

1016. Schilderij, H.J. Neuland

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd H.J. Neuland. Hendrik-Jan Nijland (1928-2009) was succesvol in Duitsland en signeerde voor de Duitse markt met H.J. Neuland.

641. Chinese ladenkast, eind 19e eeuw

Chinese ladenkast, eind 19e eeuw.

646. Kantonese vazen vermaakt tot lampvoeten, China, eind 19e eeuw

Twee Kantonese vazen vermaakt tot lampvoeten, China, eind 19e eeuw.

1108. Zilver, koffie-en theeservies

Zilver, koffie-en theeservies afgewerkt met parelrand + andere (9x), 2e helft 20e eeuw. D'Aubert Den Haag. Set bestaat uit: Dienblad, koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, alle delen(4x) zijn gemerkt: 835 en meesterteken D'Aubert Den haag behalve de koffie pot! die is gemerkt met ZII + ander onbekend meesterteken. Andere: klein dienblad met komfoor/brander en een losse theezeef + voet. Gemerkt: o.a. Minerva Lopende leeuw II ( 835/1000), jaarletter en meesterteken.

603. Stemcup

Blauw wit met drakendecor. Onderzijde met 6 karaktermerk.

807. Tapijten

Drie verschillende tapijten waaronder een witte loper uit China en een uit Pakistan.

405. Mahjong, Japanse doos, ca. 1924

Smalle Japanse doos met zwart metalen ornamenten. De doos van, aan de buitenkant mat geworden, zwart gelakt hout. Versierd met gouden illustraties. Het front is iets gebarsten en er ontbreken kleine stukjes lak. De stenen zijn toegevoegd. De stenen zijn Chinees, klein en goed gegraveerd been en bamboe. De stenen missen cijfers en letters en er zijn 4 reservestenen. De fiches zijn ook toegevoegd en zijn van been met westerse puntentelling. De 4 dobbelstenen zijn van been met Chinese punten, punt 1 is een ronde stip. De dobbelstenen zitten in een zelfgemaakt cricketdoosje. De 2 windenschijfjes zijn van been en hebben aan elke kant een windkarakter. De schijfjes passen in een iets beschadigd houdertje van zwart bakeliet.

9725 CT Groningen