Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni
102. Aquarel, Maurice Hagemans
Aquarel van bosgezicht met wandelaars door Maurice Hagemans (Luik, België 1852-1917 Brussel). Linksonder gesigneerd, datering begin 1900.
103. Beeld
Houten polychroom beschilderde beeld van een trompettist, achterzijde koordje waarmee armen en trompet bewogen kunnen worden. Eerste helft 20e eeuw.
104. Art Deco vazen, Doyen
Persglazen Art Deco amberkleurige, groter formaat pique fleur met verchroomd rooster en een lichtblauwe Art Deco vaas met kartelrand. Beide vazen door Verreries Globeleterries Doyen, Florali serie. België, jaren 30.
105. Horloge, Rosendahl
Digitaal design uniseks horloge van Rosendahl naar ontwerp van Flemming Bo Hansen, 21e eeuw.
106. Dienblad, Art Nouveau
Porseleinen Art Nouveau dienblad met floraal decor voorzien van nikkelen montuur. Begin 1900.
107. Vazen
Twee dikwandige dubbellaagse melkglazen vazen met oranje kruis decor, 21e eeuw.
108. Kopergravure Groningen
Handingekleurde kopergravure van Groningen “De Boteringestraat-boog en gedeelte der Ossemarkt te Groningen”. Uitgegeven door onder meer J. De Groot, Amsterdam in 1794.
109. Dekselschaal, Pieter Groeneveldt
Blauwe keramieken dekselschaal door Pieter Groeneveldt. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.
110. Schilderij Amsterdam
Schilderij van Amsterdam met de Sint-Nicolaaskerk, olieverfschilderij op doek. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
111. Vloerlamp, Walther Gerhards
Vintage West-Germany keramieken donutvormige vloerlamp door Walter Gerhards KG (Ransbach-Baumbach ). Aan de binnenzijde tweede fitting aanwezig, gefabriceerd omstreeks 1977.
112. Dolk en bajonet
Bajonet met houten heft gemerkt F1 100, lederen schede voorzien van metalen elementen gemerkt JBB B2. Daarnaast een dolk met benen handvat en adelaarskop in lederen schede met kleinere dolk. 20e eeuw.
113. Wierookbrander
Bronzen donker gepatineerde wierrookbrander in de vorm van olifant. Eind 20e eeuw.
114. Ets, Pierre-Auguste Renoir
Ets van dame en profile genaamd Berthe Morisot, door Pierre-Auguste Renoir (Frankrijk, 1841-1919). Linksonder gesigneerd, datering omstreeks 1892.
115. Royal Irish Rangers, Britains
Doos met negen handbeschilderde tinnen soldaten en de mascotte van the Wolfhound van de The Royal Irish Rangers uit de Britains Special Limited Edition. Catalogusnummer 5192 en oplagenummer 1388/5000 uit 1992.
116. Schenkkan, Mobach
Keramieken schenkkan met hengsel in door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 352. Derde kwart 20e eeuw.
117. Theedoos, China
Chinese gelakt houten theedoos met twee tinnen theebussen met deksels en hoornen knopjes. Compleet met afsluitbaar slot en bijbehorende sleutel. Begin 1900.
118. Beeld, Art Deco
Art Deco beeld van een dame rustend op een vaas met duiven van Uriano en uitgevoerd door Menneville. Witmetalen beeld met goud geschilderde accenten op een uit vier soorten opgebouwde marmeren basis. Gemerkt France, jaren 30.
119. Imari bord, Japan
Porseleinen Imari bord gedecoreerd met pagode, geisha met parasol en botanisch decor. Aan de onderzijde gemerkt met een blindmerk bestaande uit vier karakters. Japan, eerste helft 20e eeuw. Betreft een bord op groot formaat.
120. Vaas, Pieter Groeneveldt
Aardewerken vaas in azuurblauw-bruine kleurslag met horizontaal streepdecor door Pieter Groeneveldt. Aan de onderzijde gestanst merk en vermelding van modelnummer 222. Jaren 60/70.
121. Krijttekening, Rienhold Postma
Krijttekening getiteld “Zwemwedstrijdje, aantikken” door Rienhold Postma (1950). Linksonder gesigneerd Rienhold en gedateerd 1997.
122. Karaf en pul
Karaf en pul in Mary Gregory stijl gedecoreerd met emaille beschildering van jonge dames. Boheems, omstreeks 1900.
123. Art Deco schenkkan, Mobach
Keramieken Art Deco schenkkan door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van het modelnummer 682, jaren 30.
124. Elpees
Lot elpees met veertien elpees van de Rolling Stones, twee maal Golden Earring, John en Yoko/Plastic Ono Band en Cuby and the Blizzards, heruitgave elpee.
125. Elpees Rolling Stones
Twee Rolling Stones elpees, Some Girls en Sticky Fingers.
126. Theepotten, J. Kronesier
Twee Memphis stijl theepotten gefabriceerd door porselein fabrikant J. Kronesier. Onder bij handvat DE logo (Douwe Egberts), aan de onderzijde gemerkt en vermelding van Bavaria. West Germany, jaren 80.
9725 CT Groningen