Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni
152. Boeken - Theologie
Lot met negen antieke theologische boeken waaronder een Hebreeuwse-, Griekse-, Duitse Concordantie en een Verklaring der catechismus uit 1772 met prenten.
153. Paard
Driewieler houten paard met ijzeren onderstel en paardenharen staart. Vierde kwart 20e eeuw.
154. Vaas, Glasfabriek Leerdam
Fumékleurige glazen vaas met verticale structuur onderzijde en horizontaal geribd bovenzijde. Uit de huishoudcollectie van Glasfabriek Leerdam, midden 20e eeuw.
155. Murano schaal, Alfredo Barbini
Groene kristallen Murano schaal met langgerekte inwendige luchtbellen door Alfredo Barbini. Venetië, jaren 60/70.
156. Kleurenlithografie, Corneille
Kleurenlithografie getiteld “Unique” met vogel en vrouw door Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo, 1922-2010). In de lithosteen gesigneerd en gedateerd 1997.
157. Zilveren pijpenragers
Vijf zilveren pijpenragers met Apostel figuren. Gekeurd zilver, 20e eeuw.
158. Boeken - Franse geschiedenis
Convoluut met veertien Franstalige werken Franse geschiedenis en werken over vrouwen, 19e eeuw.
159. Boeken - Geschiedenis
Lot met elf antieke uitgaven Nederlandse Geschiedenis, 19e eeuw.
160. Schaal, Jaap Ravelli
Crème-zandkleurige keramieken schaal met omhoogkomende rand door Jaap Ravelli (1916-2011). Aan de onderzijde gemerkt Ravelli, Valkenburg, jaren 60/70.
161. Beeld, Jan Kip
Bronzen beeld getiteld “Boeskoolmenneke” door Jan Kip (1926-1987), Oldenzaal. Op basement gesigneerd, jaren 60/70.
162. Vaas, Chris Lanooy
Groene vaas naar ontwerp van Christiaan Johannes Lanooy en uitvoering Glasfabriek Leerdam. Aan de onderzijde gesigneerd met etsmerk Lanooy Leerdam. Uitvoering begin jaren 20.
163. Vaas, Glasfabriek Leerdam
Groene glazen vaas met verticale ribbel structuur aan de onderzijde. Uit de huishoudcollectie van Glasfabriek Leerdam, midden 20e eeuw.
164. Beeld
Terracotta bruin-goudkleurig gepatineerd beeld van een dansend koppel in de stijl van Bruchon en Moreau. Frankrijk, omstreeks 1900.
165. Lamp
Camee gesneden schelplamp met Italiaans landschappelijk decor. ItaIië, jaren 50/60.
166. Beeld
Gestoken houten paars gepatineerd beeld van een oriëntaalse man. Beeld heeft koperen toevoegingen qua ogen, sieraden en overige details. 20e eeuw.
167. Vaas, Glasfabriek Leerdam
Helderglazen vaas met verticale ribbel structuur onderzijde. Uit de huishoudcollectie van Glasfabriek Leerdam, midden 20e eeuw.
168. Boeken - Geschiedenis
Convoluut van acht uitgaven Nederlandse geschiedenis, 19e/20e eeuw.
169. The York and Lancaster Regiment, W. Britain
Doos met tien handbeschilderde tinnen soldaten van The York and Lancaster Regiment uit The W. Britains Collection. Catalogusnummer 5802 uit 1988.
170. Madonna met kind
Metalen blauw beschilderde Madonna met kind in lijst uit de collectie van Flowerfeldt, 21e eeuw.
172. Märklin catalogi
Twee catalogi van de Duitse speelgoedfabrikant Märklin waaronder een uitgave uit het jaar 1938/39.
173. Andrees Algemeiner Handatlas
Andrees Algemeiner Handatlas in 221 Haupt- und 192 Nebenkarten. Uitgeverij Von Veldhagen & Klasing tussen 1914-1916,
174. Boeken - Flavius Josephus 1736-1737
Boekenreeks met lederen band getiteld “Historie der Joden of alle werken van Flavius Josephus. Vijf halflederen banden met kaarten en illustraties. 1736-1737.
175. Boeken - Filosofie en Politiek
Lot met twaalf werken op filosofisch en politiek gebied waaronder werken van Voltaire, Rousseau en Montesquieu, 18e eeuw.
176. Vaas, Goedewaagen
Aardewerken vaas met horizontale ribbelstructuur voorzien van lichtgrijze glansglazuur door Koninklijke Goedewaagen, Gouda. Betreft een vaas op groot formaat. Aan de onderzijde gemerkt, derde kwart 20e eeuw.
177. Lot boeken
Diverse boeken met oud Nederlandstalige schoolboekjes en geschiedenis uitgaven. Omstreeks 1900.
9725 CT Groningen