Veiling: Veiling 30 sessie 2

639. Theepot, famille rose, ca. 1920

Theepot famille rose, circa 1920.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

640. Schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 100 - € 160

641. Chinese ladenkast, eind 19e eeuw

Chinese ladenkast, eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 200 - € 300

642. Waaiers en parasol, China, eerste helft 20e eeuw

Waaiers en parasol, China, eerste helft 20e eeuw, handgeschilderd.

Prijsindicatie: € 80 - € 160

643. Chinees famille rose porseleinen beeld, Kanton, 19e eeuw

Een fijn geschilderd Chinees porseleinen beeld, eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 380 - € 600

644. Chinees beeld van keramiek

Chinees beeld van keramiek, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

645. Balinees snijwerk

Balinees houten beeld van een visser. Eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

646. Kantonese vazen vermaakt tot lampvoeten, China, eind 19e eeuw

Twee Kantonese vazen vermaakt tot lampvoeten, China, eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 340 - € 550

647. Halve maantafel, China, tweede helft 20e eeuw

Halve maantafel, China, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

648. Kamferkist, China, tweede helft 20e eeuw

Kamferkist, China, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

649. Tijgers, tuinbeelden

Twee verschillende zandstenen tijgers.

Prijsindicatie: € 200 - € 300

650. Beeld Kamasutra

Stenen Kamasutra beeld, Tibet/Nepal.

Prijsindicatie: € 200 - € 300

700. Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika.

Houten beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

701. Kalebassen, Maasaï/Kenia

Kalebassen van leder en diversen. Een kalebas Maasaï, Kenia versierd met schelpen en een kalebas uit Oost Afrika.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

702. Vijzel en stamper, midden 20e eeuw, Kuba Congo.

Houten vijzel en stamper, midden 20e eeuw, Kuba Congo.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

703. Maskers met Kauri schelpen, Dan, West Afrika

Twee houten decoratieve maskers met Kauri schelpen, Dan West Afrika. Eind 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

704. Houten beelden. midden 20e eeuw, Bali Indonesië

Twee Balinese houten beelden van en man en een vrouw in traditionele kledij. Midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

705. "Sickness" masker, Afrika

Hout en divers, zogenaamd "Sickness" masker, Afrikaans ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de gemeenschap om de regels en verantwoordelijkheden na te leven.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

706. Pijlenkoker met pijlen, 2e helft 20e eeuw, Nieuw Guinea

Pijlenkoker met zes pijlen van hout, metaal en leer. 2e helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

707. Masker, 2e helft 20e eeuw, Senufo West Afrika

Decoratief masker met hout en schelpen. Senufo West Afrika, 2e helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

708. Etnografisch beeld, midden 20e eeuw, Lega Congo West Afrika

Bijzonder houten etnografisch beeld, midden 20e eeuw. Lega Congo West Afrika.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

709. Touareg zwaard, midden 20e eeuw, Noord Afrika

Touareg zwaard met leer en metaal, midden 20e eeuw, Noord Afrika. Zeer fraai gedecoreerd meerkleurig leer.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

710. Divers lot maskers en gong

Lot met drie Afrikaanse maskers en een houten gong.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

711. Akuaba Ashanti dolls, Ghana Afrika

Houten Akuaba Ashanti dolls, Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeelden/poppen.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

800. Tapijt

Afghaans tapijt.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

9725 CT Groningen