Veiling: Veiling 30 sessie 2

614. Vaas en wierook pot, China

Vaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

615. Metalen Boeddha beelden, China, eind 20e eeuw

Metalen Boeddha beelden, China, eind 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

616. Ganesha

Bronzen Ganesha zittend, 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

617. Balinees houtsnijwerk

Balinees houtensnijwerk, reiger met krab. Eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

618. Theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw

Drie theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 80 - € 160

619. Chinese schotel

Geel geglazuurde schotel met fijn ingekerfd decor van een draak op het plat. Achterzijde gemerkt met 6 karaktermerk. 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 240 - € 360

620. Balinees houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk, beeld van een oude visser met net. Midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

621. Kantonese borden, China, eerste helft 20e eeuw

Drie Kantonese borden, China, eerste helft 20e eeuw. Hierbij een Europees bord.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

622. Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw

Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

623. Vaas, China

Vaas brons, China, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

624. Balinees houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk, buste van een man. Midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

625. Kantonese schaaltjes, China, tweede helft 20e eeuw

Kantonese schaaltjes, China, tweede helft 20e eeuw, elf stuks

Prijsindicatie: € 40 - € 80

626. Champlevé vaas, Japan, eind 19e eeuw

Champlevé vaas, Japan, eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

627. Nanking vazen, ca. 1900

Een paar Nanking crackleware vazen, een linkse en rechtse vaas met florale motieven. Circa 1900.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

628. Kantonese borden, China, eerste helft 20e eeuw

Zes Kantonese borden, China, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

629. Nandi

Bronzen Nandi, heilige Stier is het rijdier van de god Shiva. Begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

630. Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw

Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

631. Dekselpot en vaas

Dekselpot en vaas met Chinees decor, begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

632. Schaal en bord, Japan / China, 18e eeuw

Bord Chien-Lung periode 1736-1795 en Japanse kom met oude restauratie uit midden 18e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

633. Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Vijf Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

Prijsindicatie: € 400 - € 600

634. Borden en kom, China

Drie borden en een kom, China, 18e eeuw.

Prijsindicatie: € 100 - € 200

635. Kommen en schotels, China / Japan, 18e eeuw

Drie blauw witte kommen, Chienlung, Twee Chinees Imari schotels, Kangxi / Yongzheng en twee Japans Imari kommen 18e eeuw.

Prijsindicatie: € 80 - € 160

636. Imari kommen, Japan

Twee boeren Imari kommen, Japan, 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

637. Terracotta beeld, Noordelijke Qi dynastie

Terracotta beeld van de Noordelijke Qi dynastie.

Prijsindicatie: € 160 - € 220

638. Imari vazen, Japan

Imari vazen, Japan, 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

9725 CT Groningen