Veiling: Veiling 30 sessie 2

1137. Zilver, koord collier, midden 20e eeuw

Zilver, koord collier, midden 20e eeuw, gemerkt: 835.

905. Blikken speelgoed

Blikken speelgoed bestaande uit een politiebus, auto, bus en caravan.

480. Mahjong latten voor "dichte" stenen, ca. 1930

Simpele uitvoering gemaakt van licht gelakt hout. Met alleen ruimte voor "dichte" stenen. De vorige eigenaar heeft er op primitieve manier wind-initialen ingebrand.

1014. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Eind 19e eeuw.

706. Pijlenkoker met pijlen, 2e helft 20e eeuw, Nieuw Guinea

Pijlenkoker met zes pijlen van hout, metaal en leer. 2e helft 20e eeuw.

613. Cloisonne vaas en dekselpot, China, tweede helft 20e eeuw

Cloisonne vaas en dekselpot, China, tweede helft 20e eeuw.

920. Poppen

Lot met zes verschillende poppen.

1011. Schilderij, Kurt Meyer-Eberhardt

Schilderij, olieverf op doek. Kurt Meyer-Eberhardt (Leipzig 1895-1977 München), rechtsonder gesigneerd.

625. Kantonese schaaltjes, China, tweede helft 20e eeuw

Kantonese schaaltjes, China, tweede helft 20e eeuw, elf stuks

618. Theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw

Drie theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw.

622. Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw

Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw.

479. Mahjong latten, ca. 1924

Plat model gemaakt van licht gewicht, zwart geverfd hout. Apart model door de combinatie van ruimte voor "gesloten" en "open" stenen en richel voor fiches.

611. Kantonese kommen, China, midden 20e eeuw

Kantonese kommen, China, midden 20e eeuw

483. Mahjong latten, ca. 1924

Latten gemaakt van mat geverfd hout. Hoog model, eenvoudige uitvoering met alleen ruimte voor "dichte" stenen. Op de iets concave onderkant is een anonieme scorestrook geplakt. De latten zitten in de oorspronkelijke doos.

482. Mahjong latten, ca. 1924

Latten zijn gemaakt van half mat gelakt hout. Hoge uitvoering met alleen ruimte voor "dichte" stenen. Op iets concave onderkant is een anonieme scorestrook geplakt.

610. Kantonees porselein, China, 20e eeuw

Kantonees porselein waaronder borden, schotels, dekselpot en kop en schotel.

485. Mahjong latten, Pehafra Duitsland, ca. 1924

Enkelvoudige, houten latten van de Duitse fabrikant Pehafra. Een donkerrood gelakte E-lat en drie zwart gelakte latten. Met aan een kant een vierkante celluloid buffer waarvan er eentje deels is afgebroken. Onderop zijn scorestroken geplakt waarvan die op de rode lat verschilt van die op de zwarte latten.

609. Bord en schotels, China / Japan, 18e en 19e eeuw

Bord Japans 19e eeuw, twee schotels eerste helft 18e eeuw China.

484. Mahjong latten, The Continental Mah-Jongg Sales Compagny Amsterdam, ca. 1924

De latten zijn gemaakt van hout dat fraai op z'n "Japans" is gelakt. Eenvoudige uitvoering met ruimte voor "open" en "dichte" stenen. Met onderop een inkeping voor de score-stroken. De score-stroken zitten nog ongebruikt bij. De latten, in de originele doos, zijn Amerikaans maar hier op de markt gebracht door The Continental Mah-Jongg Sales Company Amsterdam.

628. Kantonese borden, China, eerste helft 20e eeuw

Zes Kantonese borden, China, eerste helft 20e eeuw.

910. Treinwagonnen

Vier blikken treinwagonnen. Midden 20e eeuw.

632. Schaal en bord, Japan / China, 18e eeuw

Bord Chien-Lung periode 1736-1795 en Japanse kom met oude restauratie uit midden 18e eeuw.

1118. Zilveren ringen

Luxe ringendoos met vijftig zilveren ringen.

638. Imari vazen, Japan

Imari vazen, Japan, 19e eeuw.

614. Vaas en wierook pot, China

Vaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen